O nás

Číslo 1 v zábradlí

Q-Railing je inovátorem v oblasti zábradlí a poskytuje kompletní řešení, která jsou okamžitě rozpoznatelná pro jejich jedinečný design a bezkonkurenční kvalitu.

Bezkonkurenční design, špičková kvalita, rychlá montáž a vynikající bezpečnost – to je to, co Q-raling znamená. Systém Q-raling je známý svou flexibilitou. Díky jejich modulárnímu designu můžete komponenty libovolně kombinovat a sladit, čímž vytvoříte opravdu jedinečný, funkční a designový prvek. Pojďme oživit Vaši vizi.

VÁŠEŇ PRO KVALITU

NAŠI ZÁKAZNÍCI

TEAM Q-RAILING

SPOLEČENSKÁ
ODPOVĚDNOST

Q-Railing není běžná společnost. Q-Railing je tým zkušených profesionálů, kteří spolupracují na budování skvělé značky. Lidé z celého světa sdílení stejnou vášeň a loajalitu vůči Q-Railing a jeho hodnotám. Rubelo je součástí Q-Railing, jednáme a uvažujeme jako jeden. Zákazníci jsou prioritou číslo jedna. Každý den v každé spolupráci se snažíme poskytnout vynikající služby. Jako zástupci Q-Railing se každý z nás snaží poskytnout Vám ten nejlepší zážitek. Potřeby zákazníků jsou na prvním místě, překročíme Vaše očekávání! Společnost Q-railing byla postavena na týmové práci. To zaručuje také náš budoucí růst. Víme, že kolektivní energie a odhodlání je příčina úspěchu. Podporujeme vynalézavost, důvěru, osobní rozvoj a ducha dokonalosti, což v komerčním důsledku pomáhá našim zákazníkům. Q-Railing jako rychle rostoucí globální společnost bere své odpovědnosti vůči zaměstnancům, společnosti a přírodě velmi vážně. Aktivně propagujeme sociální povědomí a neustále se snažíme zlepšovat způsob práce, ať už působíme kdekoliv.

Historie firmy